Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Ośrodek Terapii Uzależnień - kadra
Apolonia Górniak – kierownik Ośrodka Terapii Uzależnień, psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku psychologia. Wieloletnie doświadczenie zdobywała w pracy w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Zakładzie Karnym, Ośrodku Interwencji Kryzysowej, Poradni Odwykowej. Ukończyła Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie oraz Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Ukończona terapia systemowa w Krakowskim Ośrodku Terapii Dzieci, Młodzieży i Rodzin. 

Iwona Dobrzyńska - certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień,  pedagog (pedagogika ogólna, socjalna, resocjalizacyjna), członkini Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, założycielka Grupy Anonimowych Hazardzistów w Gorzowie . Pracuje z osobami uzależnionymi oraz z osobami uwikłanymi  w uzależnienie bliskich.

Monika Zaleska (Budynek) - psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. Ukończyła studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku psychologia. Absolwentka Polsko-Niemieckiego Instytutu Terapii Uzależnień „Błękitny Krzyż w Polsce”.  Szkolenie z zakresu pomocy i psychoterapii DDA. Od roku 2011 pracuje w tut. placówce z osobami uzależnionymi oraz ich rodzinami.

Marek Jan Tracz – superwizor Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego w zakresie terapii małżeńskiej i rodzinnej, trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.Alina Zych – specjalista psychiatrii. Absolwentka poznańskiej Akademii Medycznej. Przez wiele lat ordynator oddziału psychiatrii ogólnej dla kobiet szpitala psychiatrycznego w Gorzowie Wlkp., a także kierownik Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Odwykowej w Strzelcach Krajeńskich. Aktualnie lekarz w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Ośrodka Terapii Uzależnień w Gorzowie Wlkp.